Kategoriler ...

QNB Finansbank’tan CardFinans TarımNakit


QNB Finansbank’tan CardFinans TarımNakit Kartını İncelemeye Aldık. Çiftçilerimize Özel Çıkarılan Bu Kartın Detaylarını İnceleyelim….

 

CardFinans TarımNakit Nedir?

CardFinans TarımNakit, üreticilerimize tarımsal ihtiyaçlarını karşılamaları için destek olan bir ödeme aracıdır.

Tarımsal girdi sağlayan ana firmalar ile yapılan Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)anlaşması ile DBS limiti tanımlı olan üreticilerimize CardFinans TarımNakit verilebilecektir. Böylelikle üreticilerimiz tarımsal girdi ihtiyaçlarını CardFinans TarımNakit avatajlarıyla karşılamaya başlayacaktır.

CardFinans TarımNakitın Avantajları Nelerdir?

  • CardFinans TarımNakit, üreticilerimizin mazot, gübre, tohum, yem, ilaç, sulama sistemi, fide vb. ihtiyaçlarını gidermesini sağlar.
  • Üreticilerimiz, ana firmalarla yapılan DBS anlaşması doğrultusunda tarımsal girdi ihtiyaçları için kampanyaya dahil üye işyerlerinde 6 aya varan vade ve %0 faiz avantajlarından faydalanabilirler.
  • Bununla birlikte üreticilerimiz, erken kapama opsiyonundan da yararlanabilirler.
  • Ödeme dönemi üreticilerimizin hasat dönemlerine bağlı olarak gerçekleştirilebilir.

Kimler CardFinans TarımNakit Sahibi Olabilir?

Çiftçilik belgesi olan üreticilerimiz ve Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) limiti olan üreticilerimiz CardFinans TarımNakit’a sahip olabilirler.

Detaylı bilgi almak ve CardFinans TarımNakit talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren QNB Finansbank Şubelerine başvurabilirsiniz.

Başvuru Sırasında Gereken Belgeler Nelerdir?

  • Çiftçilik Belgesi,
  • Çiftçi Kayıt Sistemi belgesi (ÇKS belgesi),
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi.
  • Şubede yapılacak değerlendirme ile gerekli görülmesi durumunda ilave belge ve teminat talep edilebilecektir.
  • Tüzel Bankacılık Sözleşmesi
  • Ticari Kart Başvuru Formu

QNB Finansbank çıkarmış olduğu Tarım Nakit kartı şüphesiz çiftçilerimiz için önemli bir destek olacaktır. Maalesef ülkemizde çiftçilerimizin kullandığı bir çok şey ithal üründür ve bunlarda döviz kurlarının yükselmesinden etkilenmektedir. Gübre, ilaç, traktör ve elektronik sistemler ile ilgili tüm giderler neredeyse dövize endeksli durum. Çiftçilerimizi mağdur eden diğer bir durum ise ödemelerini peşin yapıp karşılığını geç zamanda alıyor olmalarıdır. Tarım Nakit’in faizsiz olarak kazandırdığı 6 aylık süre kendileri için bir nefes alıp ödemeleri düşünmeden mahsullerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

www.ihtiyacimkredi.com olarak sizler için hem özel ihtiyaçlarınıza hem de işiniz ile alakalı tüm giderleriniz de sizlere yardımcı olacak, işinize yarayacak tüm kredi, kredi kartları ve finansal olanaklardan haberdar etmeye devam ediyoruz. Sizler için en uygun imkanları araştırmaya ve yayınlamaya devam ediyoruz.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir