Kategoriler ...

Facebook’ta Krediniz Hazır


Denizbank’tan Dijital Dünyada İlginç Bir Kampanya: Denizbank Facebook Uygulaması ile 50 Bin TL’ye Kadar Kredi Alabilirsiniz? İşte Detaylar;

 

Denizbank bankacılık sektörünün sosyal medyada kullanımında her zaman değişik yöntemler izlemeyi sevmiş bir bankadır. Facebook kullanıcılarını hedefleyen kampanyada Denizbank’ın Facebook uygulaması kullanarak kredi başvuru imkanı başladı. Şubeye gitmeden, telefon açmadan, evrakmış kefilmiş uğraşmadan krediye başvurmak oldukça basit hale getirildi. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa gerekli evraklar kurye aracılığı ile adresinize gönderiliyor.

Facebook kredisi 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri mümkün. Minimum 10 Bin TL maksimum 50 Bin TL müracaat edilebilmekte olan kredi faiz oranları da %1,54 ile 1,74 arasında değişkenlik göstermektedir. Düşük faiz imkanından yararlanabilmek için kısa vadeli kredi çekmek gerekmektedir. Vade uzadıkça faiz oranı da artmaktadır.

Örnek vermek gerekirse 10.000 TL kredi alacağız 24 ay vadeli alırsak %1,64 faiz oranından faydalanırız. Ama 12 ay vade ile kredi çekmek istersek %1,54 faiz oranı mümkün olmaktadır. Vadenin kısa olması faiz oranlarını düşük tutabilir ama ödenecek aylık rakamı yükseltmektedir. Bankalar kredi puanı belirlerken kredi ve kredi kartlarının ödemelerinin düzenli olmasına önem veriyorlar. Yapacağınız düzenli ödeme kredi puanınıza olumlu etki ederken, düzensiz ödemelerde kredi puanınızın olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır. Bu sebeple en düşük faiz oranlarını araştırırken ödeyebileceğiniz maksimum kredi taksit tutarlarını da belirlemeniz önemlidir. Ayrıca Denizbank Facebook Kredisi onaylandığı takdirde 50 TL Kredi Tahsis ücreti ile beraber 140 TL Sigorta Ücreti alınmaktadır.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir